Trezor ALFA 62

12599,00 16099,00 

Bezpečné uložení cenností. Vhodné pro krátkou zbraň. Certifikovaný trezor dle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.

Compare
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

image_pdf

Nábytkový trezor ALFA 62 – trezor na cennosti a krátkou zbraň

Trezor ALFA 62 je určen převážně k uložení cenností, dokumentů a jiných menších předmětů. Ideální pro použití na chatách, kdy hodnota uchovávaných předmětů nepřesahuje 50 tis. Kč. Solidní jednoplášťová konstrukce trezoru zaručí spolehlivou ochranu proti neoprávněnému otevření, resp. vniknutí do trezoru. Všechny použité materiály při výrobě trezoru jsou od spolehlivých dodavatelů. Vnitřní prostor trezoru ALFA 62 je rozdělen jednou policí. Trezor je vhodný i pro uložení krátké zbraně v maximálním počtu 2 ks. Trezor ALFA má jednu kotevní díru v zádech trezoru. 

Trezor ALFA je certifikován akreditovanou zkušebnou Trezor Test.

 

Bezpečnostní třída trezoru

Trezor ALFA 62 je certifikován podle normy EN14450, bezpečnostní úroveň S1.

 

Trezorový zámek

Trezor ALFA 62 je standardně vybaven klíčovým trezorovým zámkem třídy A dle normy EN1300. Jako volitelnou výbavu je možné zvolit mechanický kombinační, resp. elektronický trezorový zámek. Společnost METALSAFE pro všechny trezory používá elektronické trezorové zámky od firmy TECNOSICUREZZA, Itálie, která je jedním z největších a nejmodernějších výrobců trezorových zámků v Evropě. Všechny komponenty zámků, včetně mikročipů, se vyrábějí v Itálii. Bezpečnostní elektronický trezorový zámek je certifikován ve třídě B dle EN1300. Zákazník se může rozhodnout mezi několika modely – od jednoduchých zámku HOME 2 pro 2, resp. 9 uživatelů (HOME 10), až po profesionální zámek PULSE PRO pro 49 uživatelů. Samozřejmostí jsou všechny myslitelné funkce – časová prodleva, několik desítek možných kombinací nastavení zámku, kontrola 4 očí, automatické smazání nepoužívaných kódů, audit a mnoho dalších funkcí.

Výhodou elektronického trezorového zámku je snadná údržba, vysoká spolehlivost a bezpečnost. Bonusem navíc je, že odpadá starost o 130 mm dlouhý klíč a jeho bezpečné uschování.

 

MySafe

Společnost METALSAFE jako jediná v ČR používá v trezorech patentovou technologii on-line kontroly a správy elektronického trezorového zámku. Tento systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Lock4Safe BV, Holandsko. Uživatel trezoru je při použití této metody kontroly zámku schopen pomocí mobilní aplikace dostávat veškeré informace o všech aktivitách v reálném čase, navíc může trezor na dálku zablokovat a znemožnit tak komukoliv trezor i s platným kódem otevřít.

 

Barva

Povrchová úprava trezorové skříně je provedena vysoce kvalitním polyuretanovým oděruvzdorným povrchovým lakem. Standardně jsou trezory dodávány v barvě bílé – RAL 9003. Další barevné provedení je světle šedé – RAL 7035 a černé – RAL 9004.

V případě speciálního požadavku na barvu je možné za příplatek dodat jakýkoliv odstín barvy dle vzorníku RAL.

Další informace

Hmotnost -
Barva

Bílá, Šedá, Černá

Druh zámku

Klíčový zámek, Elektronický zámek pro 2 uživatele, Mechanický kombinační zámek

Recenze

Zatím nejsou žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí „Trezor ALFA 62“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Otázky a odpovědi Q & A

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: