Značky v nabídce

image_pdfimage_print

Česká zbrojovka a.s. (CZUB) je předním výrobcem zbraní s dlouhou historií. Česká zbrojovka má 87 let zkušeností ve vývoji, výrobě a dodávkách zbraní pro lov, sport a ozbrojené síly.

Jejich produkty jsou distribuovány do více než 90 zemí světa. Vyberte si zbraň přímo na stránkách výrobce https://www.czub.cz/ a objednejte u nás.

Rakouská zbrojovka, založená r. 1963, patří již od roku 1981 k absolutní špičce v oblasti vývoje a výroby pistolí a to zejména díky revolučnímu konstrukčnímu řešení zakladatele a majitele pana Gastona Glocka, které udalo směr vývoje pistolí po celém světě. Kvalitu a spolehlivost nejlépe dokládá více než 60 % podílu na trhu v USA v oficiálních státních složkách, nebo více než 21 500 000 prodaných pistolí (informace z 2. pololetí 2021). V současné době rakouská zbrojovka vyrábí více než 50 modelů v devíti rážích včetně širokého programu doplňků a příslušenství, které umožňují přizpůsobit zákazníkovi pistoli přesně na míru.
Vyberte si zbraň přímo na stránkách výrobce https://eu.glock.com/en a objednejte u nás.

Bill Ruger odstartoval svou zbrojní dráhu v roce 1949, kdy představil svou první pistoli v ráži .22 LR. Více než padesátipětiletá historie Americké zbrojovky Sturm, Ruger and Co. Inc. nejlépe vypovídá o kvalitách jejích zbraní a zdálo by se, že víc není potřeba dodávat. Svým obrovským pokrytím sortimentu výroby palných zbraní umožňuje každému uživateli výběr téměř ve všech oblastech, kde se zbraně užívají. Zbraně pro myslivost brokové i kulové, dlouhé sportovní zbraně, pistole a výběr revolverů (dohromady více než 300 různých modelů) jsou nosným výrobním programem již od roku 1949, kdy pánové Alexander Sturm a William Battermann Ruger tuto společnost založili.
Vyberte si zbraň přímo na stránkách výrobce https://ruger.com/ a objednejte u nás.

Střelné zbraně Marlin vyrábí společnost Sturm, Ruger & Co., Inc., která je jednou z předních výrobců robustních a spolehlivých střelných zbraní pro komerční sportovní trh. S produkty vyrobenými v Americe nabízí Ruger spotřebitelům téměř 800 variant více než 40 produktových řad napříč značkami Ruger a Marlin. Již téměř 75 let je společnost Sturm, Ruger & Co., Inc. vzorem společenské odpovědnosti. Naše motto „Výrobci zbraní pro odpovědné občany®“ odráží náš závazek dodržovat tyto principy, když tvrdě pracujeme na poskytování kvalitních a inovativních střelných zbraní.
Vyberte si zbraň přímo na stránkách výrobce https://www.marlinfirearms.com/ a objednejte u nás.

Od počátku své existence se zabývá výrobou krátkých ručních zbraní. Prvním výrobkem byl signální revolver, který byl již zpočátku výroby úspěšně exportován, krátce poté vznikla zinková modelová řada revolverů v rážích od .22 LR po .38 Special. Dalším kvalitativním krokem bylo zavedení modelové řady ALFA STEEL, která přinesla první firemní revolver v ráži .357 Magnum. Od r. 2002 začala firma vyrábět pistole Combat a Defender v rážích 9mm až .45ACP. V roce 2004 firma ALFAPROJ s.r.o. rozšířila svoji výrobní činnost do oblasti vzduchových zbraní. V současné době se jedná o vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu. Roční kapacita firmy je 15 000 zbraní. Firma ALFAPROJ s.r.o. je v současné době druhý největší výrobce krátkých zbraní v České republice. Zbraně jsou vyváženy do celého světa pod označením ALFA. Od počátku své existence firma ALFAPROJ s.r.o. navázala na tradici výroby zbraní, které mají v České republice a především v Brně tradici již od období před 1. světovou válkou.
Vyberte si zbraň přímo na stránkách výrobce https://www.alfa-proj.cz/ a objednejte u nás.

Zbraně

Náboje

Společnost Sellier & Bellot, založená v roce 1825, je jednou z nejstarších světových firem v muničním a obranném průmyslu a řadí se mezi nejvýznamnější průmyslové společnosti v České republice.

Ochranné pomůcky

Zabezpečení

Příslušenství